Hakkımızda - Misyon - Vizyon

kardelen group

kardelen group

Erzurum Kardelen Group A.Ş. olarak 2016 yılında kurulmuş olan şirketimiz grirmiş olduğu sektörlerde yüksek teknoloji, kalite ve zamanında çözüm prensibiyle hareket ederek, müşterilerimizin verimini, memnuniyetini artırmak ve sunmuş olduğumuz çözümlerle bulunmuş olduğumuz alan içerisinde daha iyi bir yer edinmek amacıyla hareket etmektedir.

Zamanın getirmiş olduğu teknoloji, gereksinim ve ihtiyaçları öngörerek müşterilerimizin memnuniyetini sağlama amacı ile daha iyi teknoloji ve yatırım bilinciyle hareket ediyoruz.

İçerisinde bulunmuş olduğumuz sektörlerde başarılarımızı mesleğinde uzman ekip, bilgimiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza borçluyuz.

Misyon

Misyon

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ile sürekli yenilikçi, kolay kullanım, etkin hizmet anlayışı, yüksek teknoloji, iş ahlak kuralları çerçevesinde bulunmuş olduğumuz sektörlerde öncü olmak. Müşterilerimizle bir bütün olarak hareket ederek; insanlarımızın değer yargıları, beklentileri ve odaklarını analiz edip müşterilerimizin gözünde marka olma bilinci ile sektörde sağlam ve yıkılmaz bir yer edinmek.

Vizyon

Vizyon

Girişiminde bulunmuş olduğumuz bütün iş gruplarında, pazarda yerini liderler arasında almış, kalıcı bir yere sahip müşterileri ile büyüyen bir konuma sahip olmak vizyonumuzdur.